Туристична агенція 5 зірок → Вигідні пропозиції: Болгарія зі Львова

Болгарія зі Львова

Найбільш гарячіший період для подорожі в Болгарію - середина липня, море прогрівається до 26 градусів, на початках червня ночі можуть бути ще прохолодними. Безперечно чим далі на південь тим відчутно теплішає. В серпні на півночі більшає опадів. Попри все туристи продовжують відпочивати і в вересні - жари уже немає, зате море не всигає охолонути і ціни приємно радують.

Болгарія Бургас Болгарія Сонячний берег Болгарія старва вулиця Сонячна Болгарія
Болгарія Албена Болгарія замок Равадиново, Созополь Болгарія, Дюні, Пелікан 4* Калето, фортеця Белоградчика

Для пошуку туру в Болгарію доступно понад 20 курортів: Албена, Балчик, Бансько, Боровець, Бургас, Бяла, Дюні, Еленіте, Золоті піски, Каварна, Кранево, Несебр, Обзор, Пампорово, Поморіє, Приморсько, Равда, Рив'єра, Санданскі, Св. Константин і Єлена, Св. Влас, Созополь, Сонячний берег, Сонячний день, Царево.

Доступні ще вигідні пропозиції як раннє бронювання. Але у січні кількість таких пропозицій суттєво зменшуються.

Болгарія зі Львова АВІА

Влітку авіакомпанія SkyUp планує здійснювати авіаперельоти до Болгарії щодесять днів. Якщо ж Ви шукаєте саме авіатур в Болгарію зі Львова то в полі пошуку турів "кількість ночей" проставляйте 9 - 11.

Львів Болгарія АВТОБУС

Пошук автобусного туру Болгарія зі Львова можна здійснити за посиланням нижче. Рекомендуєм скористатись розширеним пошуком і обирати готелі хоча би від 3*. Звертайте також увагу в картах на розташування готелю відносно моря, харчування, ціни та відгуки туристів. Як правило туроператори пропонують перші автобусні виїзди уже з кінця травня. Пошук туру - Болгарія зі Львова АВТОБУСОМ

При переході на сторінку пошуку почекайте до 10с щоб система змогла завантажити пропозиції.