Туристична агенція 5 зірок → Гарячі путівки: Львів-ОАЕ

Гарячі тури в ОАЕ зі Львова

УВАГА! ШАНОВНІ ТУРИСТИ. У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗАКРИТТЯМ ПОВІТРЯНОГО ПРОСТОРУ НАД ІРАНОМ ТА ІРАКОМ, КОМПАНІЯ SKY UP AIRLINES З 01.02.2020р. ПРИЗУПИНЯЄ РЕЙСИ В ОАЕ ЗІ ЛЬВОВА, ХАРКОВА І ЗАПОРІЖЖЯ. КОМПАНІЯ ПОЯСНЮЄ ЩО ЦІ ТЕРИТОРІЇ ПОТРІБНО ОБЛІТАТИ, ВИНИКАЄ ПОТРЕБА У ДОЗАПРАВЦІ ЛІТАКІВ, ЗБІЛЬШЕННЯ ЧАСУ ПОЛЬОТУ, ЗАТРИМКИ ІНШИХ РЕЙСІВ І В СВОЮ ЧЕРГУ НЕЗРУЧНІСТЬ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ.
МИ НАДІЄМОСЬ ЩО ДАНА СИТУАЦІЯ НОСИТИМЕ ТИМЧАСОВИЙ ХАРАКТЕР.
Саме для Вас гарячі пропозиції на 2-х осіб. Палаючі тури зі Львова в ОАЕ:
Виліт найближчим часом. Готелі: 3* і більше. Ночі: 6-8.

Якщо Вам не підходять дати чи місце, пропонуєм пошук турів по ОАЕ тут. Доступні курорти: Шарджа, Дубай, Абу-Дабі, Рас Аль-Хайма, Фуджейра, Аджман

Емірати – сон чи реальність?

Мабуть кожен хто перший раз опиниться в ОАЕ буде задавати собі це питання. Справді коли йде мова про Дубай і його основні туристичні місця, починає захоплювати дух, йдеш з телефоном в руках і знімаєш все під ряд, бо тут майже все круто, і велично, хочеться занотувати всі моменти, і нічого не пропустити. Всі хмарочоси, насипні острови, парки – зривають голову від побаченого.

Отже коротенько про Дубай. Що найперше зауважуєш в цій країні, це відчуття вологого клімату і температури +35( осінню). Справді важко перебувати на вулиці, і в день і ввечері і навіть в тіні нема чим дихати, шукаєш приміщення куди б швидше забігти щоб подув кондиціонер.

Араби – місцевих мало, але їх вирізняє вбрання, чоловіки носять білий кандур, а жінки чорний абай. Тут 90% населення це мігранти – індуси, філіппінці, єгиптяни та інші національності. Звичайно і багато туристів з різних країн можна зустріти в Дубай Молі особливо у вечірній час, і обережно!... адже легко загубитися серед людей. Приємно що всі привітні та позитивні.

Багато машин в Дубаї це нормальне явище, відповідно збудовані хороші дороги, кількаповерхові парковки. Оскільки арабські сім’ї – великі, троє і більше дітей, тому і машинами користуються вмісткими. Їздять вони всі разом і на шопінг і на пікнік в пустелю на вихідних, які починаються вже в четвер і тривають до суботи. Неділя в них – перший робочий день тижня, так як в нас понеділок.

Серед побаченого запам’яталися найбільше: резиденція Шейха Дубаю, по площі перед входом можна погуляти і познімати на відео та фото акуратно висаджені та вистрижені кущі, пальми… тільки швидесенько, бо жара невиносна!

Мадінат Джумейра – це район який можна назвати на 100% арабською Венецією, адже канал, який протікає, з’єднує між собою три розкішні готелі. Також там є арабський ринок і кілька десятків ресторанів з різноманітною кухнею. Ну дуже казково захоплююча атмосфера панує там.

Бурдж ель Араб – всім відома архітектурна споруда у вигляді паруса, це 5зірковий де люкс готель побудований на штучному острові який з’єднаний з материком за допомогою моста. Щоб потрапити туди потрібно або забронювати номер в цьому готелі, або столик в одному із ресторанів. Саме тут можна скуштувати вишукані страви в Аль Махара – підводний ресторан, який вразить кожного! Пальма Джумейра – штучний острів збудований у вигляді пальми, його візитівкою є розкішний готель Атлантіс. На гілочках пальми збудовані гарненькі вілли, які мають вихід до власного пляжу, причалу. Це мрія мабуть кожного жити на частинці такої гілочки.

ОАЕ   ОАЕ
 

Дубай Мол – величезний торговий центр, куди бажано йти з золотою картою, або з товстим гаманцем. Крім безліч магазинів та ресторанів там ви побачите величезний акваріум з рибками, акулами, і навіть водоспад. А далі при виході з молу ви опинитися біля танцюючих фонтанів, і найвищої вежі Бурдж Халіфа.

Фонтани – це неабияке феєричне ілюміноване шоу, з музичним поєднанням збирає мільйони туристів зі всіх куточків світу. Тут ви почуєте китайську, італійську, польську, французьку, чеську, українську та багато інших мов. Всі ці туристи чекатимуть початку шоу щоб зняти відео на пам'ять для себе і своїх близьких.

А хто бажає, може піднятися на вежу Бурдж Халіфа, яка знаходиться поруч, і побачити всю красу з оглядового майданчика, а саме з 134 поверху. Неймовірні селфі гарантовано. А спогади і враження будуть літати в пам’яті довго предовго!