Туристична агенція 5 зірок → Гарячі путівки: Львів-Єгипет

Гарячі тури в Єгипет зі Львова

Саме для Вас 5 гарячих пропозицій на 2-х осіб. Палаючі тури зі Львова в Єгипет.
Виліт в найближчі дні. Готелі 4* або 5*. 6-8 ночей. Харчування All inclusive або Ultra All inclusive.

Щоб моніторити пропозиції з цінами щодня - додайте сторінку в закладки чи обране.

завантаження

Ще пропозиції: тури в Єгипет зі Львова

Якщо Вас не влаштовують дати вильотів чи місце, спробуйте використати пошук турів по Єгипту тут.

Єгипет... to be... or not to be?

Однозначно варто потрапити в Єгипет. І не тільки через чудеса світу, але і унікальний клімат та море з його підводним світом. Цікаво і дивно що 90% усієї площі території Єгипту - це пустеля, на якій успішно будуються розкішні готельні комплекси з усіма вигодами. Уряд країни багато уваги приділяє безпеці. При в'їзді в різні райони країни, на дорогах завжди зустрічаються армійські блокпости з бронетехнікою, які ретельно перевіряють весь транспорт.

Якщо Ви летите в Хургаду, прихопіть 25$ за в'їзд по прильоті в аеропорт. Якщо ж Ваша подорож в Шарм Ель Шейх триватиме не більше 10 днів, то вам не потрібно оплачувати за візу.

Щодо готелів, як вибрати і якої категорії? Звісно кожному своє, і на власний гаманець. Але якщо коротко, то можна порадити для бюджетного відпочинку 4*-5* зіркові готелі на 1 та 2 лініях від моря з харчуванням All, - це якщо ви перший раз і для вас головне море, природа, пляжний відпочинок. Хто має можливість і ресурси на дорожчий відпочинок, пропонуємо розкішний район Ель Гуна. Це найбезпечніший район, де знаходяться дорогі та вишукані готелі з віллами, а берегова лінія пронизана штучними водними каналами.

Ель-Гуна   Ель-Гуна
 

Про харчування. Одразу зазначимо величезну відмінність від нашого звичного раціону. Тому система All inclusive інколи "вилізає боком" для туристів, яки частенько зловживають переїданням... а від нього усі болячки і розлади. Не забувайте за аптечку, як кажуть, на всяк випадок.

На рахунок екскурсій. Якщо можливості дозволяють то краще не економити на них. Незабутні враження Вам гарантовані. Кожному радимо спробувати дайвінг. Ви просто закохаєтеся в це заняття і після того вас буде тягнути в Єгипет знову і знову.