Туристична агенція 5 зірок → Вигідні пропозиції: Іспанія зі Львова

Тури в Іспанію зі Львова

З 29 травня 2020р. для львів'ян стане доступним ще один прямий авіарейс Львів - Барселона. Триватимуть такі перельоти аж до 2 жовтня. Відповідно туроператори пропонують відпочинок на морі на узбережжях Каталонії. Отже зі Львова будуть доступні такі курортні зони Каталонії:

Валенсія Барселона Барселона
Коста Бланка Коста Брава Коста Дорада
Саграда Фамілья Мадрид Малага

В пошуковій системі Пошук туру - Іспанія зі Львова Ви знайдете і інші курорти чи курортні зони з приставкою Коста (ісп. Costa - берег), але вони зі Львова поки недоступні. Звичайно, дуже б хотілось щоб відкрили прямі рейси в Валенсію, Аліканте, Малагу, Гранаду, бо усю велич Іспанії неможливо пізнати лише в Каталонії.

Щодо "Коста"-пляжів. Вони не нанесені на політичних і географічних картах. Це умовні назви зон які можуть складатися навіть з десятків курортних містечок. Для візуалізації приводимо Вам орієнтовні туристичні карти Іспанії та автономної області Каталонія.

Валенсія Валенсія

Дуже рекомендуємо не обмежуватись лише красивими пляжами. Фактично з усіх курортних каталонських містечок існує багато цікавих екскурсій в Барселону, Мадрид, Валенсію і навіть карликову країну Андорру. З більших міст курсують пароплави на о.Ібіца та о.Майорка.

5 зірок Іспанії

Насправді зірок в Іспанії багато. Але коротко хотілося б відмітити ті які найбільше закарбувалися у спогадах чи мають надважливе значення.

Корида ⭐ Важко пояснити чому зірка дістається іспанському бику. Корида, тут усе зрозуміло, в усі часи, усі народи полюбляли видовищ. Ну але забіги биків, які влаштовують чи в середині кориди чи на вулицях міста викликають, чесно кажучи, незрозумілу і дику усмішку. Ну і ще ступорний стан з'являється коли поруч пробігає півтонни з двома рогами, а в натовпі кожний щось кричить, провокує, втікає... Справжній бонус-левел для фанатів кориди.
Фламенко ⭐ Якщо чоловік чи жінка після побаченого згадують пристрастну і бурхливу юність, значить справедиво віддати зірку іспанському танцю Фламенко. Але скільки б не викладалась танцююча пара, самими найважливішим і найповажнішим учасником колективу Фламенко вважається гітарист. За статистикою, 90% таких гітаристів взагалі не знають нот, ну а виконавці пісень самі придумують слова "нальоту", без підготовки заздалегідь.
іспанська кухня ⭐ Між людьми інколи виникають суперечки як правильно пити вино. До їди чи після їди? А є такі що не переймаються і п'ють під час їжі. Але більшість би погодилась що іспанська кухня заслуговує на свою зірку. Чого вартує тільки іспанська паелья і місцеве солодке вино Сангрія. Ми вдячні туристам які не забувають про нашу слабкість та привозять нам справжню місцеву розливну Сангрію, яку не зрівняти із заводською, що наповнює тепер прилавки наших магазинів.
Ноу-Камп ⭐ Мужчини зрозуміють... Але мабуть і молоді матері, які бачать як горять оченята у її дитини коли на поле виходить легенда. Так, це Камп-Ноу, стадіон найтитулованішого клубу у світі ФК Барселона. Це стадіон історії, зірок, легенд, емоцій і паломництва. Найвідвідуваніший туристичний хаб Барселони. Прости Господи що найвища у світі церква Саграда Фамілія осторонь... усі ми грішні коли дивимся футбол. Навіть коли не має матчів, туристам часто здається що сама атмосфера наелектризована криками, свистами, емоціями, оваціями і піснями. У 1997р. на цьому стадіоні київське Динамо на чолі з В.Лобановським змусила стотисячник Камп-Ноу поринути у тишу - 0:4 (хет-рик А.Шевченко та гол С.Реброва). Нашій команді трибуни хлопали стоячи в кінці матчу.
⭐ Картинка легендарного храму Саграда Фамілія тут лише для того щоб не дратувати Господа. А п'яту зірку отримує іспанська мова. Вона насправді рахується наймогутнішою у світі після англійської. І хоч нею розмовляють близько півмільярда жителів планети, зате географія поширення та кількість іспаномовних країн вражає. Лише офіційною вона є у всій Пд.Америці (крім Бразилії), практично у всій Центральній Америці, Мексиці, 2-х штатах США, африканській Екваторіальній Гвінеї та Філіппінах в Азії.

Якщо ви знаєте іспанську та приїхали до Барселони, не дивуйтесь, тут її ви майже не почуєте, так як це територія каталонської мови. А ще каталонську в Валенсії називають валенсійською мовою. Єдина країна у світі де каталонська має статус державної - маленька Андорра.