Туристична агенція 5 зірок → Тури на Мальдіви зі Львова

Мальдіви зі Львова

Мальдіви - острівна країна в Індійському океані, неподалік Шрі-Ланки та Індії. Це майже 1200 коралових островів, з яких понад дві сотні заселених. Острови своєрідні, дуже пласкі з середньою висотою до двох метрів, тому і визнані Мальдіви найплоскішою країною світу. Сухий сезон розпочинається наприкинці осені та триває до середини весни. А далі слідує дощовий сезон і триває до листопада. Столиця і єдине місто - Мале, в якому проживають близько 90% населення, мова дівехі та англійська, релігія - іслам.

Чого все ж таки немає на Мальдівах так це сезонних перепадів температури, отруйних комах та плазунів, наземного громадського транспорту, собак бо заборонені владою. Не знайдете і алкоголь... правда за межами готелів.

І хоч тут проживає декілька тисяч видів риб, значної уваги заслуговує "Пані Риба" - китова акула - найбільша риба на світі. Кажуть що це дуже добра акула і не кусається :). Ну і ще потрібно знати про корали, яких звідси заборонено вивозити, за таке доведеться викласти чималий штраф!


Пошук туру на Мальдіви

Нижче у модулі (поле "КРАЇНА", вкладка "КУРОРТИ") доступні для пошуку такі атоли: Баа, Гаафу Аліф, Гаафу Даалу, Лаам, Лавіяні, Північний та Південний Мале, Піденний Арі, Раа, Сііна, Хаа-Аліф. Зірковість готелів - 3*, 4*, 5*.

З жодного міста України поки немає прямого переліту. Тут потрібно звертати увагу на пересадки. Є пропозиції від Турецьких авіаліній зі Львова в Стамбул і з Стамбула в Мале. Існують також варіанти і від інших авіаперевізників таких як Емірати чи Катарські авіалінії, хоча у них може бути кілька пересадок. Якщо в процесі пошуку туру Ви не знайшли потрібний тур на Мальдіви пропонуєм Вам скористатись альтернативними системами пошуку за посиланням Тури на Мальдіви або звернутись за допомогою до нас.