Туристична агенція 5 зірок → Тури на Кіпр зі Львова

Тури на Кіпр зі Львова

Кіпр невелика і надзвичайно красива острівна країна у східній частині Середземного моря. Тут проживає близько 1 млн. населення, переважно кіпрські греки. Столиця - Нікосія, валюта - євро. 300 сонячних днів в році, сухе і жарке літо, м'яка і дощова зима.

Фактично Кіпр поділений на дві частини. В 1974 р. в країні здійснена спроба держперевороту завдяки політиці грецького уряду, з метою воз'єднати Кіпр з історичною батьківщиною Грецією. Туреччина, як країна-гарант, одразу скористалась приводом для введення своїх військ в північну частину Кіпру для відновлення порядку і захисту прав турків-кіпріотів. В підсумку більше третини території Кіпру по сьогодення визнається міжнародною спільнотю окупованою Туреччиною. У світі жодна країна не визнає Турецьку Республіку Північного Кіпру, окрім самої Туреччини. Зараз лінією розмежування сторін (яка, до-речі, проходить через столицю Нікосію) є континент збройних сил ООН з підтримки миру на Кіпрі. Крім цього, 2% території Кіпру контролює Великобританія, там розміщені військові бази.

Попри все, на Кіпрі майже не має злочинності. Основне поповнення бюджету - доходи від туризму. Тут немає платних пляжів і доріг. Греки-кіпріоти багато відпочивають, на вихідні майже все закрито, банки працюють по буднях до обіду. На весіллях звичне явище в пару сотень гостей.


Пошук туру на Кіпр

Пропозицій на Кіпр зі Львова не так вже й багато. І все ж, якщо в пошуковій системі в поле ДАТА завантажились дані - можна здійснювати пошук у цьому проміжку дат. В протилежному випадку, коли поле залишається пустим - тури в системі відсутні.

В разі наявності місць, система пошуку може запропонувати такі напрямки турів для Вашого відпочинку: Айя-Напа, Ларнака, Латці, Лімасол, Нікосія, Пафос, Піссурі, Протарас.

Зверніть, будь-ласка, увагу що деякі, пропозиції можуть бути з пересадкою в якусь одну сторону. Сподіваємозь Ви обов'язково знайдете те що шукали. Альтернативні модулі пошуку турів можна знайти за цим посиланням: Пошук туру - Кіпр зі Львова