Туристична агенція 5 зірок → Тури в Італію зі Львова

Тури в Італію зі Львова

Італія - гаряча держава на півдні Європи. Населення близько 60 млн. Третя країна за величиною економіки ЄС. Тут є два десятки регіонів, і всі вони настільки різняться традиціями, культурою, кухньою, розвитком, цінностями, що неможливо пізнати Італію, не побувавши у всіх.

І хоч країна омивається п'ятьма морями, за купання в нічний час доведеться викласти штраф у тисячу євро, та навіть приносити морську воду у домівку карається законом. З магазинів обов'язково потрібно брати чеки із покупок, оскільки за їх відсутності Вас також можуть оштрафувати на кругленьку суму прямо на вулиці. Італійці дуже емоційні люди, звичайнісінький тон розмови часто нагадує крик. Зате мова вважається наймилозвучнішою, мабуть тому, що всі слова закінчуються голосною буквою. Італійці обожнюють своїх дітлахів, балують та все дозволяють. Якщо зробити комплімент дитині то можна стати другом сім'ї. Тут вважається нормою коли син живе з мамою разом в 40 років, зате середня тривалість життя пересічного італійця одна з найбільших - 80 років.


Пошук туру в Італію

Пошук турів в Італію, що знаходиться нижче, дозволить Вам обрати у вкладці 'КУРОРТ' наступні місця для подорожі: оздоровчі тури в Абано Терме; екскурсійні тури в Рим і Неаполь, відпочинкові тури - Гаета, Лідо ді Езоло, Лідо ді Фонді, о. Іск'я (Барано, Казаміччола, Лакко Амено, Порто, Сант Анжело, Форіо), Сабаудія, Сан Феліче Чірчео, Сперлонга, Террачина, Формія.

Додаткове посилання на ще декілька пошукових модулів Пошук туру де ви зможете спробувати знайти Тури в Італію зі Львова чи з інших міст України.