Туристична агенція 5 зірок → Тури в Грузію зі Львова

Грузія зі Львова

Грузія - невеличка і горда країна яка простягається від узбережжя Чорного моря до гір Кавказу із населенням 4 млн. Ще на початку 4 століття країна прийняла християнство. Іберія в давнину (як і називалась колись Іспанія), а зараз Сакартвело - так називають свою Батьківщину грузини на честь народу картвели. Англомовне 'Georgia' часто збиває з пантелику іноземців які плутають назву з американським штатом, а наше 'Грузія' походить від арабського 'Гурджистан'.

Російська мова зараз не користується авторитетом у молоді, англійська претендує на другу офіційну. Більша частина міжнародної спільноти вважає два регіони - Абхазію і Південну Осетію окупованими територіями російськими військами. Тому в'їзд іноземців на ці території з боку кордонів Росії і Зугдідського та Горійського районів Грузії без спецдозволу заборонено. Це вважається незаконним перетином кордону та карається позбавленням волі до 4 років чи штрафом до 1500євро.

Грузинське прислів'я говорить що гості це божий дар. Будучи у гостях пам'ятайте що у них не заведено роззуватись. Дуже радує безкоштовна послуга від поліцейських по доставці нетверезих водіїв з автівкою до своєї домівки... але тільки якщо водій після гулянки завчасно попередить поліцаїв що не бажає спричиняти небезпеку на дорозі.

І хоч тут дозволено зберігати зброю, за кримінальними показниками Грузія в топі самих безпечних країн світу, а також на верхівці по легкості ведення бізнесу. Давні традиції, неймовірна кухня, вражаючі краєвиди не залишать Вам байдужих спогадів.


Пошук туру в Грузію

У пошуковій системі можна окремо вибрати і екскурсійні тури і паломницькі тури до столиці Грузії Тбілісі. Якщо Вас цікавлять лише оздоровчі тури то система запропонує Вам 2 напрямки - Боржомі (6 готелів: Borjomi Likani Health & Spa Centre 5*, Borjomi Palace 4*, Crowne Plaza Borjomi5*, Golden Tuilp Borjomi 4*, Old Borjomi Hotel 4*, Paradise Borjomi Hotel 3*) і Цхалтубо (2 готелі - Tskaltubo Plaza Hotel 4* і Tskaltubo Spa Resort 4*).

Обравши в модулі лише відпочинок вам стануть доступні слідуючі напрямки у вкладці 'КУРОРТ': Батумі, Гоніо, Гурія, Казбегі, Кахеті, Кваріаті, Кобулеті, Кутаїсі, Саірме, Сванеті, Тбілісі, Урекі

Альтернативні системи пошуку знаходяться тут: Пошук туру