Туристична агенція 5 зірок → Тури в Грецію зі Львова

Греція зі Львова

Греція зі Львова ЛІТАКОМ

Відпочинок в Греції зі Львова можна бронювати з кінця травня до половини жовтня

Греція зі Львова АВТОБУСОМ

Тури в Грецію зі Львова автобусом стартують з середини травня і тривають до кінця вересня

Доступні напрямки в Халкідіки: Афон, Каллікратія, Кассандра, Ситонія

Греція - мальовнича країна на півдні Балканів, з великою кількістю островів - до 2 тисяч, але якщо рахувати скелі, то це число островів вже буде втриччі більшим. Тут сухе і гаряче літо, в році понад 300 сонячних днів, зима м'яка і волога. Населення - понад 10 млн. Столиця - Афіни, тут зосереджено близько 40% населення та знаходиться єдиний метрополітен у країні. Державу омивають 5 морів, а кількість аеропортів сягає півсотні, 15 з яких являються міжнародними.

Якщо грек хитає Вам головою знизу-вверх це означає незгоду, а ось наше 'НЄ' означає для них 'ТАК'. Образою для грека являється жест на пальцях 'OK' - тут він означає привселюдне звинувачення у нетрадиційній орієнтації. Щоправда тут заведено в норму цілувати знайомих у дві щоки в тому числі і між представниками сильної статі. Порівняно з німцями - повна протилежність так як непунктуальність тут звичне явище. Тут норма ухилятись від податків, зате найнижчий рівень злочинності та розлучень в ЄС. Сієста тут може тривати 3 години нашої обідньої перерви. Маленькі магазини взагалі можуть працювати або тільки до сієсти або тільки після.


Пошук туру в Грецію

Нижче, у модулі пошуку, у вкладці 'КУРОРТИ', для Вас будуть можливі для вибору: Халкідіки (Афон, Каллікратія, Кассандра, Сітонія), Салоніки (в т.ч. Агія Тріада), о.Тасос (Александруполіс, Кавала), о.Крит (Іракліон, Лассіті, Ретімно, Ханья), Олімпійська Рів'єра (Пієрія), Пелла Арідея.

У типах турів тут доступні для обрання: акції, відпочинок, раннє бронювання, екскурсійні тури (Халкідіки, Салоніки, Пієрія), паломницькі тури (Афон), оздоровчі тури (Пелла Арідея: 4 Epoxes Hotel Spa 3*, Agapi Luxury Hotel 4*, Filoxenia Hotel 3*, Roes Suites Котедж).

Крім системи пошуку що знаходиться нижче, додатково рекомендуєм скористатись цим посиланням де знаходиться альтернативний модуль пошуку туру, Греція зі Львова де можливо також обрати інші міста відпраленння.