Туристична агенція 5 зірок → Тури в Азербайджан зі Львова

Тури в Азербайджан зі Львова

Азербайджан - країна вогнів, гір і чорного золота у Південному Кавказі. Населення країни становить понад 9 мільйонів, основна мова азербайджанська, ходові мови - російська і турецька, релігія - іслам, нацвалюта - манат, дуже нагадує євро. Країна цікава тим що тут близько 4 сотні грязьових вулканів - це майже половина ніж їх налічується у всьому світі, а також зустрічаються ледь не усі типи світових кліматів, 9 з 11. Перша демократична мусульманська країна, де у жінок рівні права з чоловіками. Невирішений конфлікт з Вірменією через Нагірний Карабах, який вважається окупованою територією. Всім туристам які уже побували в Нагірному Карабасі (є відмітка у паспорті) - буде відмовлено у візі і у в'їзді в Азербайджан, оскільки це порушення закону через незаконне проникнення на територію Азебайджану.


Пошук туру в Азербайджан

Доступні курорти для пошуку: Баку, Габала, Гянджа, Ленкорань, Нафталан, Шабран, Шекі, Шемахи.

Типи турів: відпочинкові тури, екскурсійні тури (Баку), гірськолижні тури (Габала, Qafgaz Tufandag Mountain Resort Hotel 4*), оздоровчі тури (Ленкорань: Санаторій 5*; Нафталан: Chinar Hotel & Spa Naftalan 5*, Garabag Resort & Spa 5*, Gashalti Health Hotel Naftalan 5*; Шабран: Qalaalti Hotel & Spa Санаторій 5*).

Прямі рейси в Баку зі Львова пропонує у нас авіаперевізник МАУ. Але якщо Ви натрапите на один з турів який буде здійснювати перевізник Турецькі авіалінії то обов'язково зверніть увагу на пересадку. Зазвичай тут пропонують пересідати у Стамбулі. Ви можете також перейти за посиланням і використати альтернативний пошуковий модуль Пошук туру .