Туристична агенція 5 зірок → Пошук туру

Пошук туру

До Вашої уваги декілька пошукових модулів. За допомогою першого Ви можете здійснити швидкий пошук турів з цінами від усіх туроператорів. Пошук більш загальний і не розширений. Доступні для перегляду оцінки і відгуки туристів. Якщо залишити пустими поля для дат, система автоматично підбере пропозиції на найближчі 2 тижні.
Як альтернатива - другий модуль пошуку турів з цінами від усіх туроператорів. Тут можливо задати розширені налаштування. Дату необхідно вводити в форматі "ДД.ММ.РР".

Немає часу на
пошук туру?
Вам сюди:

Заявка на підбір туру

Ваше ім'я:
Телефон:
Країна / місто:
Дата подорожі:
Дорослих:   Дітей:
Транспорт:
Примітки:
Обидва модулі розроблялись різними спеціалістами і заслуговують на увагу. Ми не можем Вам рекомендувати якийсь один в якості кращого, оскільки кожен має свої переваги.

Попереднє бронювання турів онлайн

Якщо в результаті пошуку Ви самостійно знайшли тур, а також здійснили його попереднє онлайн бронювання, то Вас гарантовано чекає знижка! Тому що Ви зберегли нам час і виконали за нас основну роботу - пошук туру і підбір туру онлайн.

Після Вашого попереднього бронювання (замовлення), ми перевіряєм наявність підібраного Вами туру. В разі успіху ми узгоджуєм з Вами деталі та остаточно виконуєм бронювання.

Якщо не допомагає пошук туру по всіх туроператорах?

Не завжди вдається знайти потрібний тур. Причини бувають різні - якісні готелі в стопі, а на ексклюзивні готелі - висока ціна. І все ж, якщо пошук туру не приніс результату, ми радимо Вам звернутись до нас. Ми абсолютно безкоштовно перевіримо Ваш запит індивідуально по кожному туроператору окремо.

Існує хибне уявлення що ціна в туроператора нижча ніж в турагенства яке пропонує той самий тур. Насправді вартість однакова. Ми пропонуєм Вам тури тільки за ціною туроператора!

Корисні посилання: Отпуск Путівник по країнам