Туристична агенція 5 зірок → Відпочинок на кубі зі Львова

Гарячі тури на Кубу зі Львова

Цікаві пропозиції: путівки на Кубу для двох. Гарячі тури на Кубу.
6-8 ночей. Готелі 3* і вище, сніданки, хоча є пропозиції all inclusive
Авіапереліт зі Львова: Гавана і Варадеро

Гарячі тури на Кубу зі Львова

Не влаштовують пропозиції? Спробуйте пошуковий модуль з розширеними налаштуваннями: пошук турів по Кубі тут.

То коли ж краще летіти на Кубу?

Як не дивно, але переважна більшість туристів переконані що найкращий час подорожі на Кубу - з листопада по квітень. Це півріччя найсухіше і менш жарке. А як же ж тоді жарке літо?

З травня по жовтень розпочинається і триває сезон дощів і сильних вітрів. Висока вологість повітря поєднується з підвищеною температурою повітря - справжні тропіки. Любителям спокійного, сонячного, пляжного відпочинку радимо обережніше підбирати тури в цей час. Яка б не була приваблива ціна, зворотний бік медалі криється у природних стихіях - затяжних зливах і руйнівних тайфунах.

Температура води круглий рік майже однакова, придатна для комфортного купання. Тому ми вирішили спертися на один статистичний показник, який впливає на якість відпочинку - кількість дощових днів за місяць. Дані середньозважені за три роки. Звісно це лише статистика, але як орієнтир планувати відпочинок на Кубі цілком згодиться.

Кількість дощових днів на курортах Куби
 
Назва курорта січ лют бер кві тра чер лип сер вер жов лис гру рік
Гавана 4 2 1 4 10 12 12 12 13 9 3 3 85
Варадеро 3 2 1 3 9 9 8 10 9 7 3 2 66
Тринідад 2 2 2 7 15 12 16 16 17 13 4 2 108
о.Кайо-Ларго 2 1 1 2 5 5 5 7 8 8 3 2 49
о.Кайо-Коко 3 1 2 4 8 6 4 7 8 10 4 3 60
о.Кайо-Гільєрмо 2 1 2 3 8 5 5 7 8 9 4 2 56

У таблиці не враховуються короткочасні чи дрібні дощі, лише середні і сильні що здатні суттєво зіпсувати відпочинок.

Як довго летіти до Гавани зі Львова?

Відстань між Львовом і столицею Куби близько 9,2 тис.км. Прямого перельоту вистачило б на півдоби. Але в реальності, станом на 2020р., прямих рейсів ні з Львова, ні з Києва ні з інших міст України немає. А львів'янам доцільніше ставити питання "як довго з Гавани повертатися додому...".

Туроператори пропонують львів'янами маршрут до Куби з пересадкою в турецькому Стамбулі що здійснює авіаперевізник Turkish airlines. Переліт зі Львова у Стамбул триває 2 год. Так само, ще 2 год. доведеться витратити на пересадку. А ще Стамбул далі ніж Львів до Гавани. Набігає у підсумку десь 17 год. Це ще не так критично.

А от дорога назад займе на 10-11 год. більше!!! Причина криється у додатковій зупинці в столиці Венесуели - Каракас (півтори години) та дуже довгим очікуванням на пересадку в Стамбулі (9 год!).

Отже дорога назад триватиме близько 27-28 год.! Радимо львів'янам уточнювати тривалість перельотів у своїх турагентів. Ми дуже надіємось що таку логістичну прогалину буде невдовозі вирішено.

Для прикладу з Києва, час польоту до Гавани складає стільки як і для Львова. Пересадка для киян не в далекому до Гавани Стамбулі (10 тис.км), а в ближчій до Куби Західній Європі (або Амстердам, або Мадрид, або Париж). Так, трішки довше триває пересадка, зате ближче і швидше летіти до Гавани. Головне що в Київ, пасажири повертаються переважно тим самим маршрутом і без надто довгих очікувань на пересадку, що не перевищує загальний час повернення 17 год.

Гавана Куба Куба міст Бакунаягуа, Матансас
печера Бельямар, Матансас Кайо-Ларго Варадеро Варадеро
 

Гавана - мальовнича столиця контрастів на березі Мексиканської затоки. Поблизу головного міста країни зведено чимало туристичних комплексів з ідеальними умовами для пляжного відпочинку. Дуже радимо усім побувати в епіцентрі історії - Старій Гавані.

Варадеро - чи ненайулюбленіший курорт для сімейного відпочинку з дітьми. Парки, печери, природні заповідники, дельфінарій, атракціони і найчистіші у світі пляжі. Усього 140 км від Гавани - куди можна знайти чимало цікавих екскурсійних турів.

В 32 км від Варадеро знаходиться головне місто провінції Матансас. Сюди також є багато групових екскурсій, але можна замовити і індивідуальний транспорт, що має свої переваги, особливо щоб дістатись головної інженерної споруди - міст Бакунаягуа. Туристи також рекомендують побувати в печерах Сатурн і Бельямар.

Ольгін - курорт для заможного відпочинку. Тут готелі 4* і 5* працюють за системою all inclusive. Красиві піщані пляжі і водопади також підійдуть до романтичних подорожей. Ну звичайно що і дайверам та любителям риболовлі буде цікаво побувати тут.

Кайо-Ларго - острів на півдні країни у Карибському морі. Ідеальний для усамітненого відпочинку, де не кипить міське життя. Тут не має місцевих, а лише обслуговуючий персонал нечисленних готелів та ресторанів. Спокій і тиша посеред чистих білопіщаних пляжів та пальмових рощ гарантована.