Туристична агенція 5 зірок → Тури в Ізраїль зі Львова

Гарячі тури в Ізраїль зі Львова

Тільки для Вас путівки в Ізраїль літаком на 2-х осіб. гарячі тури зі Львова в Ізраїль:
Незабаром виліт. Готелі: 3* і вище. Ночей: від 6 до 8.

Не той курорт чи дата? Тоді задайте у пошуковому модулі свої параметри пошук турів по курортах Ізраїлю тут.
Доступні курорти: Ашдод, Герцлія - для заможних туристів, Єрусалим - для паломницьких турів, Мертве море і Тверія - для оздоровчих турів, Нетанія - для недорогого відпочинку з дітьми, Тель-Авів - для молоді, Хайфа, Цфат, Ейлат - свобідний для дайвінгу майже весь рік!

Ізраїль - "короткий" орієнтир туристу

Тель-Авів - місто, яке омиває Середземне море, визнане одним із найкращих прибережних курортів світу. Тут усе для молоді, мисливцями за драйвом чи просто любителів гульнути. Тусовки до самого ранку, клуби, ресторани, бари, дискотеки на фоні сучасних хмарочосів і численних піщаних пляжів.

Для сімейного і пляжного відпочинку з дітьми ми рекомендуєм тиху Нетанію. Тут спокійніше життя і дешевше порівняно з елітним курортом Герцлія.

На півдні, між Єгиптом і Йорданією, країна має невеличкий вихід до Червоного моря, близько 10 км. Саме сюди взимку полюбляють їздити туристи - місто Ейлат - природний заповідник. Підводний світ з кораловими рифами давно ціниться дайверами. Протягом року температура води тут не опускається нижче 22 градусів. Але одразу зауважимо що для пляжного відпочинку є суттєвий недолік - кам'янисті пляжі.

Ізраїль   Ізраїль
 

Паломницькі тури

Найстаріше місто на всьому Близькому Сході Єрусалим. Ідеально підходить туристам, для яких духовні скарби і зцілення являються найважливішими цінностями у житті. Священне, історичне, культурне місце, куди з усього світу з'їжджаються християни, мусульмани, іудеї лише задля одного дотику до святині.

Must see: Храм Гробу Господнього і Стіна Плача - головні символи Ізраїлю.

Лікувальні тури

Оздоровчі тури радимо усім туристам які мають проблеми зі шкірою. Так, це Мертве море... ну насправді не море, а гіперсолене озеро, насичене солями і корисними мікроелементами. Непридатне до життя, розміщене воно майже на півкілометра нижче від рівня моря, глибиною понад 300 м. Не вірте жартівникам які кажуть що через його в'язкість у ньому втопитись неможливо. Тут лише зануритись повністю дуже важко.

Дихальні шляхи і суглоби рекомендуємо лікувати в термальних джерелах - містоТверія (зараз Тиверіада) на березі Тиверіадського озера. Це також місто стародавніх руїн та рахується одним із чотирьох святих міст в Ізраїлі.

Місцеві гіди сміються що видатному хіміку Мендєлєєву треба було починати з тиверіадських термальних джерел і тоді його славнозвісна таблиця побачила б світ раніше :)